Prachtig penthouse op de eerste lijn van de Middellandse Zee Onderdeel van Euromarina Towers, een project gebouwd in 2007 en gelegen op 16,5 km van La Manga del Mar Menor, op de eerste lijn van de Middellandse Zee en de tweede lijn van de Mar Menor. De fantastische locatie biedt u de mogelijkheid om te genieten van de stranden van beide zeeën. Het beschikt over twee gemeenschappelijke zwembaden met uitzicht op de Middellandse Zee en directe toegang tot het strand. Het penthouse heeft een slaapkamer, twee badkamers, een keuken en een ruimte met grote ramen met uitzicht op zee die dienstdoet als eetkamer en woonkamer. Het appartement is voorzien van airconditioning. De prijs is inclusief een parkeerplaats in het gebouw. De omgeving biedt een ruime keuze aan restaurants, supermarkten, een apotheek en cafetaria's, waardoor u niet dagelijks de auto hoeft te pakken.
Deze informatie is hier onderhevig aan fouten en maakt geen deel uit van een contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
Cookies stellen u in staat om uw ervaring op onze site te personaliseren, ons te vertellen welke delen van onze websites mensen hebben bezocht, helpen ons de effectiviteit van advertenties en zoekopdrachten op internet te meten en geven ons inzicht in gebruikersgedrag we kunnen onze communicatie en producten verbeteren. Meer informatie
Hartelijk dank om met ons contact op te nemen !
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:JJCB-11501. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Hartelijk dank om met ons contact op te nemen !
We hebben een aanvraag voor een rapport ontvangen als u de prijs van het onroerend goed met de referentie verlaagt: JJCB-11501
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor u van belang kunnen zijn: